Sinemaseverlerin merakla beklediği filmi 'Arif V 216'nın çekimlerini devam ettiren ünlü komedyen Cem Yılmaz'a eski eşi Ahu Yağtu'dan beklenmedik bir sürpriz geldi. Son olarak Star TV ekranlarında yayınlanmış olan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Paramparça' dizisinde boy gösteren sevilen oyuncu Ahu Yağtu, eski eşi ünlü komedyen Cem Yılmaz ile oğulları Kemal'in fotoğrafını sosyal medya hesabı instagram üzerinden paylaştı.

Başarılı oyuncu Ahu Yağtu, baba-oğulun film setinde çekilen fotoğrafına, "Tüm kocaman kalpli babaların Babalar Günü kutlu olsun" notunu yayımladı. Ünlü isim Ahu Yağtu'nun sosyal medya paylaşımına binlerce beğeni ve yorum geldi. Sosyal medya takipçileri, eski eşi ünlü komedyen Cem Yılmaz'a övgü yağdıran Ahu Yağtu'yu tebrik etti. Cem Yılmaz, aynı saatlerde oğluyla zaman geçilip oradaki hünerlerini göstermiş oldu.

AHU YAĞTU KİMDİR?

Sevilen oyuncu Ahu Yağtu, 1978 yılında İzmir'de dünyaya geldi.  Kariyer yaşamına, editörlük, stil danışmanlığı ve sunuculukla başlayan ünlü oyuncu Ahu Yağtu, birçok dizi ve sinema projelerinde de boy göstermiştir. Ünlü güzel Ahu Yağtu'nun ve ünlü komedyen Cem Yuılmaz'ın 'Kemal' adını verdikleri bir erkek çocukları vardır.