Sevilen oyuncular Ahmet Kural ve Murat Cemcir'den hayranlarını sevindirecek müjdeli bir haber geldi. Magazin dünyasının en çok konuşulan oyuncuları arasında yer alan Ahmet Kural, yakın arkadaşı Murat Cemcir ile rol alacakları "Ailecek Şaşkınız" filminin senaryo taslağını sosyal medya hesabı instagram üzerinden paylaştı. Ekranların sevilen oyuncusu Ahmet Kural'a ilk beğeni aşk yaşamaya başladığı ünlü şarkıcı Sıla'dan geldi. Daha önce 'Düğün Dernek' ve 'Çalgı Çengi' gibi filmlerin yanında, 'İşler Güçler' ve 'Kardeş Payı' gibi başarılı dizilere de imza atan ünlü oyuncular Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in yeni filminin ismi sosyal medya hesabından açıklandı.

İLK BEĞENİ SILA'DAN GELDİ

Başarılı oyuncu Ahmet Kural, "Ailecek Şaşkınız" adlı senaryonun fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak, yeni filminin adını açıklarken, gönderiye ilk beğeni aşk yaşamaya başladığı ünlü popçu Sıla'dan geldi.AHMET KURAL KİMDİR?

Herkes tarafından sevilen ve birçok takipçisi bulunan ünlü oyuncu Ahmet Kural, 1982 yılında Kütahya'da dünyaya geldi. Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümü'nden mezun olan yakışıklı oyuncu Kural, dizilerde boy göstermeye başladıktan sonra ünlü olmuştur.