Dünyaca ünlü model Adriana Lima'yla aşk yaşamaya başlayan yazar Metin Hara'ya ait olduğu ileri sürülen, sosyal medya hesabından paylaştığı Gezi Parkı twetleri ortaya çıktı. Yazar Metin Hara'nın sosyal medya hesabı, anında kapatıldı. Söz konusu olan sosyal medya hesabından şu tweetler atıldı: "İşte ben böyle şanlı bir Cumhuriyet'in çocuğuyum! Sen ne çocuğusun Tayyip?" skandal tweet'leri dikkat çekti. 

''HESAP KAPATILDI''

Skandal tweet'ler ortaya çıkınca, ünlü model Adriana Lima'nın sevgilisi Yazar Metin Hara tarafından kullanılan sosyal medya hesabı kapatıldı. Son zamanlarda magazin dünyasının en sık takip ettiği isimleri arasında yer alan yazar Metin Hara'dan konuya ilşkin herhangi bir açıklama gelmedi.

ADRİANA LİMA KİMDİR?

Magazin dünyasının sık takip ettiği isimlerden biri olan ünlü model Adriana Lima, 1982 yılında Brezilya'da dünyaya geldi. Henüz 13 yaşında, alışveriş yaparken keşfedilen ünlü model Adrina Lima, 15 yaşındayken Ford Supermodel of Brazil Model Search yarışmasında 1. seçildi. 1997-1998 yılları arasında daha kariyerinin başındayken, önemli dergiler için moda çekimleri yapılan ünlü model Adrina Lima, ünlü markaların defilelerine çıktı. Önemli dergilere kapak olmaya başlayan Brezilya'lı model Adrina Lima, 1998 yılında Victoria's Secret defilesinde yer alarak tanınmaya başladı. 2003 yılında Victoria's Secret defilesinin de açılış mankeni olan ünlü model Adriana Lima, ileri düzeyde Portekizce, İspanyolca ve İngilizce bilmektedir. 2009 yılında NBA'de oynayan Marko Jarić ile ABD'de Wyoming'de dünyaevine giren ancak eşi Marko'nun ihanetinden sonra boşanan ünlü model Adrina Lima'nın iki tane kız çocuğu vardır.