Adriana Lima'nın Sevgilisi Metin Hara'nın Çocukluk Fotoğrafı Ortaya Çıktı!

Dünyaca ünlü top model Adriana Lima'nın uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi Yazar Metin Hara'nın, çocukluk fotoğrafı ortaya çıktı.

Adriana Lima'nın Sevgilisi Metin Hara'nın Çocukluk Fotoğrafı Ortaya Çıktı!

Dünyanın en güzel kadınları arasından yer alan ünlü model Adriana Lima ile uzun süredir aşk yaşayan Türk Yazar Metin Hara'nın, çocukluk fotoğrafı ortaya çıktı. Bir televizyon dizisinde oynadığı zamanlarda ki haliyle şimdiki halinden baya farklı olan Yazar Metin Hara'nın ilginç hali, görenleri bir hayli şaşırttı. Yazar Metin Hara'nın ortaya çıkan çocukluk fotoğrafını görenler Yazar Metin Hara'ya, 'Adriana Lima bu fotoğrafı görmesin" yorumunda bulundu.BERRAK TÜZÜNATAÇ METİN HARA'YA ATEŞ PÜSKÜRDÜ!

Dünyaca ünlü model Adriana Lima'nın aşk yaşamaya başladığı yazar Metin Hara’nın eski sevgililerinin ismini açıklamasına bir tepki de, Puhu TV ekranlarında yayınlanan ancak geride bıraktığımız aylarda sezon finali yapan 'Fi' dizisinde oynayan sevilen oyuncu Berrak Tüzünataç’tan geldi. Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç, sosyal medya hesabından şunları paylaştı: “Adriana’ya değil, sana inanamıyorum Metin Hara. Buradan hayatına sızmayı becerdiğin her kadını suistimal etmiş bir samimiyetsiz gibi gözüküyorsun. Korkunç bir röportaj.” Hara yaptığı röportajda Adriana Lima ile Reklam aşkı yaşamadığını söyleyerek “Benim eski sevgililerimi Google’dınız mı? Aslı Tandoğan, Ekin Türkmen, Müge Boz, Beste Kökdemir. Bunlar eski sevgililerim. Hepsi güzel ve ünlü” açıklamasını yapmıştı.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri