Victoria's Secret'in baş mankenlerinden olan Adriana Lima'nın, Antalya'da yapılan basın toplantısında elindeki yaralar gözlerden kaçmadı. Ünlü manken Adriana Lima'nın elindeki yaralar, boks yüzünden mi oldu yoksa elini bir yere mi vurdu sebebi bilinmiyor. Ünlü manken Adriana Lima ise, Antalya'da düzenlenen basın toplantısına diğer Victoria's Secret mankenlerinden yaklaşık olarak 15 dakika geç katıldı.

''DIŞARIDAKİ SAHNE ÇOK ŞAHANE''

Victoria's Secret'in baş mankenlerinden olan Adriana Lima, Antalya'da yapılan basın toplantısında gazetecileri selamladıktan sonra, "Sizi gördüğüm için çok mutlu oldum arkadaşlar" dedi. Victoria's Secret melekleri tarafından düzenlenecek olan defilenin çok beğenileceğinin altını çizen Brezilya'lı model Adriana Lima, "Dışarıdaki sahne çok şahane, görülmeye değer. Brezilya’daki arkadaşlarımla burada olmak bizim için de çok önemli ve bu akşamki şovu beğeneceğinize çok eminim" açıklamalarını yaptı.

Öte yandan Brezilya'lı model Adriana Lima’nın, Antalya'da düzenlenen basın toplantısında konuşma yaptığı sırada elinde mikrofon varken, ellerinin ve parmaklarının üzerinde yaralar olduğu görüldü. Yaralarının boksa olan merakından olduğu düşünülse de henüz bu yaraların kesin nedeni bilinmemektedir.