21 Ağustos 2019
  • Istanbul 25°
  • Ankara 23°
  • Izmir 33°
İmsak 04:38
Güneş 06:12
Öğle 13:12
İkindi 16:59
Akşam 20:03
Yatsı 21:31
BIST95.378
Dolar5,7282
Euro6,3589
Altın276,94

Adriana Lima Ve Metin Hara Aşkında Şoke Eden 'Bebek' İddiası!

Dünyaca ünlü top model Adriana Lima ve Metin Hara hakkında, ortaya şoke eden bir iddia atıldı.

Adriana Lima Ve Metin Hara Aşkında Şoke Eden 'Bebek' İddiası!

Güzel model Adriana Lima ve Türk Yazar sevgilisi Metin Hara hakkında, ortaya şoke eden bir iddia atıldı. Hafta sonu Miami sokaklarında magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıyan aşıklardan ünlü model Adriana Lima, Metin Hara'dan bebek sahibi olmak istiyormuş...

Yazar Bülent Cankurt'un konu ile alakalı yazısı şu şekilde...

Hepimizi şoke eden, sadece Türkiye'de değil, dünya magazin gündeminde de yankı uyandıran Adriana Lima-Metin Hara aşkı ile ilgili bomba bir haberim var!

Türk hayranları tarafından yenge diye anılan dünyaca ünlü Victoria's Secret modeli Adriana Lima ile Türkiye'nin en çok kazanan yazarlarından olan Metin Hara, Türk sosyete ve sanat dünyasından birçok ünlü gibi önce bebek, sonra nikah modasına uymaya kara vermiş!

Hafta sonu öpüş-kokuş Miami sokaklarında görüntülenen aşıklardan Adriana yenge, Hara'dan bebek sahibi olmak istiyormuş...

''İNANMAMIŞTIM''

İtiraf edeyim... Adriana Lima ile Metin Hara'nın aşk yaşadığını, basına yansımadan tam bir hafta önce duymuş ama inanmamıştım.

Hoş, ortalığa düştükten sonra bile uzun süre kimse inanmamıştı ya...

Bunu söyleme nedenim; Lima ile Hara'nın aşk yaşadığı bilgisini veren arkadaşım, şimdi de Adriana Lima'nın bebek istediğini, eğer hamile kalırsa da evleneceklerini söylemesi!

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri