Dünyaca ünlü top model Adriana Lima, hakkında çıkan “Eski sevgilisiyle buluştu” haberlerine ateş püskürdü. Ünlü model Adriana Lima sosyal medya hesabından "Evet ‘aşkım Metin’ diyorum" duyurusunu yaptı.''HİSSETTİĞİM BÜYÜK SEVGİ''

Yazar Metin Hara ile yaşadığı aşkla gündeme gelen ünlü model Adriana Lima, eski sevgilisi olduğu iddia edilen Miltiadis Kastanis’in gay olduğunu açıklayarak, “ailesinin bir parçası” olduğunu ifade etti. Hakkında çıkan haberler karşısında sitem eden ünlü model Lima, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Bugün Instagram’ı gerçeğin bir platformu olarak kullanmak için buraya geldim. Yukarıda yazılan Türkçe ifadeleri anlamasam da benim ve sadakatle bağlı olduğum ‘aşkım Metin’ hakkında söylentiler dolaşıyor. Evet ‘aşkım Metin’ diyorum. Diğer gördüğünüz adam ise gay arkadaşım Miltiadis Kastanis. Evet ‘gay arkadaşım' dedim ve ailemin bir parçası. Türkiye’ye aşık olma nedenim ise bu ülkeden ve insanlarından hissettiğim büyük sevgi. Bu nedenle benim ve Metin’in özel hayatına saygı gösterin ve lütfen yalan haber yaratmayı kesin. Metin’le çıkmaya başladığımızdan beri bu durum sürüyor. Benim ve onun birlikte, mutlu olduğumuz gerçeğini kabul edin. Bu ülkeye olan sevgime gelirsek, değişmedi. Anlayışınız için teşekkür ediyorum. Tüm kalbimle sizi seviyorum, geri dönmek için sabırsızlanıyorum.”