Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Şeyma Subaşı ile dünyaevine giren ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın, yeni projesinin detayları ortaya çıkmaya başladı. TV8 ekranında ünlü isimlerin yer alacağı ve daha önce 'Survivor' da da yarışmış olan önemli isimler birbirleriyle boks maçı yapıcaklar. Ringe çıkacak olan isimlerin 6'sı belli oldu. Daha önce 'Survivor'da yarışan Fulya Keskin, Sahra Işık, Sedat Kapurtu, Asena, Doğuş, Berna Canbeldek ringe çıkacak.

''EKİM AYINDA BAŞLAYACAK''

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimleri arasında yer alan Nihat Doğan, Beyaz TV ekranlarından yaptığı açıklamada, maçları yorumlayacak isimlerin kimler olduğunu açıkladı. Buna göre ilk isim 'Survivor' yarışmasından tanıdığımız ve geride bıraktığımız senenin finalisti boksör Adem Kılıççı... Diğeri ise futbol dünyasının ünlü teknik direktörü Yılmaz Vural... Müsabakalar ise Ekim ayında başlayacak.

''BOKS MAÇI YAPACAKLAR''

Partnerlerinin "söyleme, söyleme" itirazlarına rağmen ünlü yorumcu Nihat Doğan, "Acun Ilıcalı bana kızacak ama yeni sezonda ünlüler birbirleriyle boks maçı yapacak" açıklamasını yapmıştı. Programın sunucularından Bircan İpek de eşi Şenol İpek'e, ''Dayak yemek yok Nihat'ı vekil tayin ettim, dayak yerse boşuyoruz'' demesi Şenol İpek'in de yarışmaya katılıp katılmyacağı sorularını düşündürdü.