Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı'nın, Türkiye-Hırvatistan maçında taktığı atkı sosyal medyada büyük ses getirdi. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, hakkında çıkan iddialar karşısında susmadı ve sosyal medya hesabından karşılık verdi. Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Şeyma Subaşı ile evlilik hazırlıkları yapan TV8 kanalının patronu Acun Ilıcalı, Türkiye- Hırvatistan maçını izlemek üzere stadyumdaki yerini almıştı. Ancak ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın maç sonunda taktığı atkı sosyal medyada tartışma yarattı. Fenerbahçe taraftarı olan Acun Ilıcalı'nın maç sonunda, Fenerbahçe'nin atkısını taktığı ileri sürüldü ve o anın fotoğrafları da sosyal medyada yayınlandı.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı hakkında çıkan haberlerden sonra cevap hakkını sosyal medya hesabı üzerinden kullandı. Maç sırasında çekilmiş bir fotoğrafını da paylaşan ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, atkının Fenerbahçe renklerinde olmadığını ve haberin yalan olduğunu şu sözlerle ifade etti:

“Milli maçta Fenerbahçe atkısı taktığım tamamen yalan bir haberdir. Bir taraftarın ricası üzerine, sarı-siyah renklerinde bir Bayburtspor atkısı takıp poz verdim. Eskişehir seyircisinden de misafirperverlik ve içtenlikten başka bir yaklaşım görmedim. Bir deli kuyuya taş atmazsa sevinirim” dedi.

ACUN ILICALI KİMDİR?

TV8 ekranlarında yayınlandıkları ilk günden itibaren reytinglerde birinciliği elden bırakmayan 'Yeteneksiz siniz Türkiye', 'O Ses Türkiye' ve 'Survivor' yarışmalarının sunuculuğunu ve yapımcılığını üstlenen Acun Ilıcalı, 1969 yılında Edirne'de dünyaya geldi. Aslen Erzurum'lu olan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın 4 tane kız çocuğu vardır. Yaptığı farklı programlarla adından sıkça söz ettiren ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Eylül ayında küçük kızı Melisa'nın annesi stilist Şeyma Subaşı ile dünyaevine girmeye hazırlanıyor.