Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı'nın yakın dostu Esat Yontunç, geride bıraktığımız akşam evlilik yolunda ilk adımı attı. Acun Medya Genel Koordinatörü Esat Yontunç, uzun zamandır birlikte olduğu sevgilisi Hande Gülşen ile aile arasında yapılan sade bir törenle nişanlandı. O anları görüntüleyen ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, söz konusu fotoğraflarını sosyal medya hesabının hikaye bölümünden paylaştı.

"BİR EKSİĞİMİZ VAR"

Eylül ayında dünyaevine girmeye hazırlanan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, yüzükler takılırken “Bravo alkışlıyoruz” diyerek, o anı kaydetti ve sosyal medya hesabından paylaştı. Kızı Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı’nın bulunmadığı geceden bir fotoğraf paylaşan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, "Bir eksiğimiz var Şeyma Subaşı" notunu yayımladı.ACUN ILICALI KİMDİR?

TV8 ekranlarında yayınlandıkları ilk günden itibaren reytinglerde birinciliği elden bırakmayan 'Yeteneksiz siniz Türkiye', 'O Ses Türkiye' ve 'Survivor' yarışmalarının sunuculuğunu ve yapımcılığını üstlenen Acun Ilıcalı, 1969 yılında Edirne'de dünyaya geldi. Aslen Erzurum'lu olan medya patronu Ilıcalı'nın 4 tane kız çocuğu vardır. Yaptığı farklı programlarla adından sıkça söz ettiren ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Eylül ayında küçük kızı Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı ile dünyaevine girmeye hazırlanıyor.