TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, geçtiğimiz akşam İstanbul turu yaparken kameralara yansıdı. İlk olarak Etiler'deki bir yerdewaffle yiyen Ilıcalı, ardından Bebek Baylan’da ‘Mutluluk Zamanı’ filminin yapımcısı Muzaffer Yıldırım ve başrol oyuncusu Barış Arduç'la buluştu.

Acun Ilıcalı ve Muzaffer Yıldırım’ın, ‘Mutluluk Zamanı’ filminin Ilıca’nın kanalı TV8‘e gösterilmesi konusunda anlaşma yaptıkları öne sürüldü. Mekanda belli bir süre oturduktan sonra, hep birlikte mekanı terk edip kapıda ayrıldılar.

Çıkışta basın mensuplarının sorularını cevaplayan Barış Arduç, ‘Mutluluk Zamanı’ filminin beklentileri karşılayamadığı yönde çıkan haberlerin sorulması üzerine, “Beklentiler daha yüksek olduğu için insanlar bu şekilde söyleyebiliyor. Hayatın içinde her şey var. Her şey istediğimiz gibi olmaz. İzleyen bütün arkadaşlarımız, kardeşlerimiz beğendikleriniifade ediyorlar. Bizim için de önemli olan bu. Şu an keyfimiz gayet yerinde” dedi. 

Barış Arduç, ‘Deliha 2’ filminin çekimlerinden dolayı Köyceğiz’e giden sevgilisi Gupse Özay’ın film için 23 kilo almasının hatırlatılması üzerine, "İlk defa olan bir şey değil. Her projesinde kilo alıp veriyor. Bu da ona olan saygımı yükseltiyor. Gupse’nin her halini seviyorum” ifadelerini kullandı.