Survivor'da hava şartları hem yarışmacıları hem de Acun Ilıcalı'nın ekibini canından bezdirdi. Ilıcalı, Instagram'dan yağmur altında fotoğraf paylaşıp hava şartlarına isyan etti.

"İZLANDA MI DOMİNİK Mİ BELLİ DEĞİL"

Acun Ilıcalı, "Bu kadar Survivor yaptık ilk kez havayı böyle görüyorum" diye daha önce açıklama yapmıştı. Bu kez de Instagram'da yağmurlu havada fotoğraf çekilen Ilıcalı paylaşımının altına "İzlanda mı Dominik mi belli değil" notunu düştü.

ACUN ILICALI'DAN SKANDAL FOTOĞRAF! O YARIŞMACIYI SIR GİBİ SAKLADI

Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından Survivor'daki zorlu koşulları bir kez daha ortaya koydu.

Acun Ilıcalı, Instagram hesabından iki dizi de parçalanan bir yarışmacının fotoğrafını paylaştı. Ilıcalı, yarışmacının kim olduğunu açıklamadı.

SURVİVOR'DA YARIŞMACININ İKİ DİZİ DE PARAMPARÇA OLDU

Survivor'da bu akşam yine kıran kırana bir mücadele izleyicileri bekliyor. Acun Ilıcalı, Instagram hesabından Survivor'ın zorluklarını ortaya koymak için iki dizi de paramparça olan bir yarışmacının fotoğrafını paylaştı. Yarışmacının kim olduğunu ise henüz söylemedi.

ILICALI, FOTOĞRAFI SİYAH BEYAZ PAYLAŞTI

Acun Ilıcalı fotoğrafın orijinal halini paylaşmadı. Sebebini ise fotoğrafın altına yazdığı not ile açıkladı. Ilıcalı "Survivor'da bugün büyük mücadele vardı, yarışmacıların hırsı başka bir boyuttaydı, geçmiş olsun. Fotoğrafın orijinalini koyamadım çok kan var ama müdahale edildi, durumu gayet iyi..." dedi.

Kaynak: Milliyet