Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'dan flaş ünlü şarkıcı Deniz Seki hamlesi! 2004 yılında 'uyuşturucu temin etmek' suçundan hapse giren ünlü şarkıcı Deniz Seki, sonbaharda sürpriz bir TV projesinde olacak. Ünlü şarkıcı Deniz Seki'nin adının, TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekoları kıran "O Ses Türkiye' yarışmasının jüri adayları arasında da geçtiği fakat gelen teklife şimdilik sıcak bakmadığı iddia ediliyor.

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, dün kaldığı Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nden dün öğleden sonra tahliye oldu. Ünlü şarkıcı Deniz Seki, nişanlısı Faruk Salman'la yapacağı 10 günlük tatilden sonra, çalışma yaşamına dönüş yapmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki ayın sonunda, 2 şarkılık single çıkarma planı olan ünlü şarkıcı Deniz Seki, ayrıca 1 milyon 200 TL'ye Kıbrıs Savoy Otel'le 3 konserlik anlaşma yaptı. Ünlü şarkıcı Deni Seki, hem Ramazan, hem de Kurban Bayramı'nda Kıbrıs'ta hayranlarıyla buluşacak. 

TEKLİFE ŞİMDİLİK SICAK BAKMIYOR!

Ünlü şarkıcı Deniz Seki'nin adının, TV8 ekranlarında yayınlanan 'O Ses Türkiye' yarışmasının jüri adayları arasında da geçtiği ancak bu teklife şimdilik sıcak bakmadığı iddia ediliyor.