Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı ve uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Şeyma Subaşı, önceki akşam Etiler’de magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, verdiği röportajda Eylül ayındaki düğünü hakkında ilk kez konuştu. İlk defa birlikte röportaj veren stilist Şeyma Subaşı ve kızı Melisa'nın babası Acun Ilıcalı, düğün hakkında bilgi verdiler. 

Eylül ayındaki düğününün tarihi hakkında henüz bir açıklama yapmayan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, ‘Düğün yurt dışında olacak 3 gün 3 gece olacağı yönünde çıkan haberler doğru değil’ dedi. Sevgilisi Şeyma Subaşı ise Mikonos'ta yaptığı bekarlığa veda partisi için ’20 kız arkadaşımla bir araya geldik çok eğlendiğimiz bir parti oldu.’’ ifadelerini kullandı.

ACUN ILICALI KİMDİR?

TV8 ekranlarında yayınlandıkları ilk günden itibaren reytinglerde birinciliği elden bırakmayan 'Yeteneksiz siniz Türkiye', 'O Ses Türkiye' ve 'Survivor' yarışmalarının sunuculuğunu ve yapımcılığını üstlenen Acun Ilıcalı, 1969 yılında Edirne'de dünyaya geldi. Aslen Erzurum'lu olan medya patronu Ilıcalı'nın 4 tane kız çocuğu vardır. Yaptığı farklı programlarla adından sıkça söz ettiren ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Eylül ayında küçük kızı Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı ile dünyaevine girmeye hazırlanıyor.