Acun Ilıcalı 'Survivor 2017' Yarışmasının Finalinde Büyük Projesini Açıkladı!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, 'Survivor 2017' yarışmasının büyük finalinde önemli açıklamalarda bulundu.

Acun Ilıcalı 'Survivor 2017' Yarışmasının Finalinde Büyük Projesini Açıkladı!

Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, dün TV8 ekranlarında canlı olarak yayınlanan 'Survivor 2017' yarışmasının büyük finalinde önemli açıklamalarda bulundu. Eylül ayında kızı Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı ile dünyaevine girmeye hazırlanan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Survivor'ın en iyi yarışmacılarının bir araya geleceği bir Survivor daha düzenlemek istediğini açıkladı. TV8 ekranlarında canlı olarak yayınlanan 'Survivor 2017' yarışmasının Kıbrıs finalinde medya patronu Acun Ilıcalı, Survivor'ın en iyi yarışmacılarının bir araya geleceği bir Survivor daha düzenlemek istediğini ifade etti.

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerinden olan ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, "Benim bir merakım var. "En büyük kim?" diye. Bir gün bir bakarsınız, öyle bir buluşma yapılır. Efsane yarışmacıları bir kez daha buluştururuz. Çünkü onları seyretmek büyük bir zevk oluyor" dedi. Ünlü sunucu Acun Ilıcalı, Turabi, Nihat, Hilmi Cem, Avatar Atakan gibi şampiyonları bir arada yarıştırmayı hayal ettiğini belirtti.

ACUN ILICALI KİMDİR?

Sahibi olduğu TV8 kanalında farklı farklı programlar yaparak adından sıkça söz ettiren ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, 1969 yılında Edirne'de dünyaya geldi. Aslen Erzurum'lu olan ünlü televizyoncu Ilıcalı, 2 kez evlilik yapmıştır. 

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri