Son Dakika Coronavirüs Haberleri Korona Yaz 8119'a Gönder 10 ₺ Bağışta Bulun

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı'yı Itır Esen'le mi Aldattı?

Ünlü sanatçı Seren Serengil, kendi Youtube kanalında bomba açıklamalarda bulundu. Şeyma Subaşı'nın verdiği son röportajı eleştiren Serengil, Acun Ilıcalı'nın evli olduğu dönemde Itır Esen'le ilişki yaşadığını iddia etti.

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı'yı Itır Esen'le mi Aldattı?

Seren Serengil, Youtube kanalında ünlülerin hakkında gizli kalmış ve açığa çıkamayan olaylar hakkında konuşmaya devam ediyor.

SEREN SERENGİL ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Seren Serengil, her yayınında Şeyma Subaşı hakkında sert açıklamalarda bulunmaya devam ediyor. Seren Serengil, son yayınında ise Şeyma Subaşı'nın kızı Melisa hakkında yaptığı açıklamalara ateş püskürdü. Serengil, Subaşı'nın adının geçmesine bile tahammülü olmadığını da sözlerine ekledi.

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlar sık sık gündem olan Şeyma Subaşı, geçtiğimiz gün verdiği bir röportajda kızı Melisa hakkında söyledikleri ile eleştiri oklarını üzerine çekti.

'ÇANTA GİBİ YANIMDA YAŞIYAMAM'

Subaşı, muhabirlerden gelen soruları yanıtlarken kızı Melisa hakkında 'Velayet konusunda öyle olması gerekiyordu öyle oldu. Melisa'nın İstanbul'da okuması gerekiyor. Ben zaten yurtdışına git-gel yapıyorum. O yüzden Melisa'yı yanıma alamıyorum. Onu çanta gibi yanımda götüremiyorum.' sözleri ile şaşkınlık yarattı.

Seren Serengil, Şeyma Subaşı'nın kızı hakkında yaptığı açıklamayı sert bir dille eleştirip Acun Ilıcalı'ya yaşananlardan sonra seslendi ve kendisine 'Yazık ettim ben şu güzel evliliğime?' diye düşünüp düşünmediğini sordu.

ACUN ILICALI ŞEYMA SUBAŞI'NIN ITIR ESEN'LE ALDATTI MI?

Seren Serengil o noktada Acun Ilıcalı hakkında bomba bir iddia da bulundu. Serengil, Acun Ilıcalı'nın Şeyma Subaşı ile evliliği esnasında Itır Esen'le aşk yaşadığını iddia etti.

Serengil, 'Bu kızı da aldattın. Itır Esen miydi neydi onla falan zaten son zamanlarda bunu aldatıyormuşsun yani' diyerek gündemi sarsacak sözler sarf etti.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR