TV8 ekranlarında yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ilgiyle takip edilen 'Survivor 2017' yarışmasında yapılan Türk-Yunan maçında, ünlüler takımının en çok konuşulan kadın yarışmacısı Sabriye ve Yunan'lı Konstantinos arasında yaşanan eğlence dolu anlar uzun süre gündemden düşmemişti. Reyting rekorları kıran 'Survivor 2017' yarışmasında Türk-Yunan takımları arasında yapılan dostluk mücadelesi sonrasında yarışmacıların yediği yemeğe ünlüler takımında mücadele eden Sabriye ve Yunan'lı Konstantinos damga vurmuştu. Survivor Sabriye, Yunanlı yarışmacı Konstantinos'a ilgi göstermişti. Daha sonra Konstantinos için "Ben hayatımda bu kadar tatlı, utangaç birini görmedim. Hayatımda gördüğüm en yakışıklı erkek. Aşık oldum" açıklamasını yapmıştı.

Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, reyting rekorları kıran 'Survivor 2017' yarışmasının dün canlı olarak yayınlanan final gecesinde 'Bunlar benim en sevdiğim görüntüler' diyerek o anları yeniden yayınladı.SABRİYE ŞENGÜL KİMDİR?

TV8 ekranlarında yayınlandığı ilk günden itibran reyting rekorları kıran ve ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sunduğu 'Survivor 2017' yarışmasının ünlüler takımında mücadele eden Sabriye Şengül, 1988 yılında Trabzon'da dünyaya geldi. 2006 yılında boksla tanışan Sabriye Şengül'ün 3 Türkiye şampiyonluğu bulunmaktadır.