42 gün önce film setinde kaza geçiren ünlü oyuncu Cem Özer, basın açıklamasında bulundu.

59 yaşındaki başarılı oyuncu tedavisine devam edildiğini ve yoğun bakımdayken öldüğünü zannettiğini söyledi.

'BENİ ÇOK SEVEN İNSANLAR DA VARMIŞ'

Cem Özer, basın açıklamasında 'Sağlık durumum iyi daha iyi günlerimiz oldu. Her gün daha iyiye gidiyor. Fizik tedaviyle devam ettiriyoruz, zor günler geçirdik ama her şerde bir hayır vardır. Bundaki hayır da şu oldu: Çok sevdiğimiz insanlar vardı, beni çok seven insanlar da varmış bunun farkına vardık. Ne olur sevdiğiniz birileri varsa bunu sağlığı yerindeyken ona gösterin. Birbirimize vereceğimiz en güzel armağan sevgi. Hiç ummadığım kişiler ziyarete geldi sevgisini gösterdi. Artık o kişileri bırakmayacağım.

'EŞİMLE KIZIM BÜYÜK ÇİLE ÇEKTİ'

Hayatın koşuşturmasında bazı şeyleri es geçiyoruz yapmamamız lazım. Kaza Afyon'da oldu oradan kaymak geldi, iyileşip şifa bulmam için. Ünlü aşçılarımızdan çorbalar, reçeller gelmiş iyileşmem için. Bu olay beni çok duygulandırdı. Birinin adını bir yere vereceksiniz falan ölmeden önce yapın. Eşimle kızım büyük çile çekti.' dedi.

'BEN GİTTİM ÖLDÜM DEDİM'

Ünlü oyuncuya muhabirler 'Yoğun bakımda bir şey hissettiniz mi?' şeklinde bir soru yöneltti. Özer, 'Yoğun bakımda yatarken her şeyi algılayıp anlıyoruz. Ben gittim, öldüm dedim. Bunlar şu an bir hatırlama sadece, ölüm böyle bir şey demek ki. Yoğun bakımda artık öldüm rahmetli annem ve babamla zaman geçireceğim diye düşündüm. Sonra karım ve kızımı başımın ucunda beni severken düşündüm.

'BEN O KAPIYA GİTTİÖ GERİ DÖNDÜM'

Aslında orada değiller ben öyle düşündüm. Pınar ve Cemre ne yapacak onlar ne olacak diye düşünüp tutundum. Herkes beyaz ışık der ama yok ben o kapıya gittim geri döndüm. Sizinle görüşmememin sebebi insanları kötü haberle üzmek yerine iyi haber vermek istedik ondan çıkmadım. Bacağım da iyi. Koşup oynayamam ama kendimi idare edebiliyorum.' açıklamasında bulundu.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.