Ekranların sevilen oyuncusu Ayça Varlıer, Bodrum Kalesi'nde sahneleyecekleri oyun öncesinde deniz keyfi yaparken magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. Ünlü oyuncu Ayça Elif Varlıer, genç kızlara taş çıkartan kusursuz fiziğiyle adeta büyüledi. Tatilin keyfini denizde süren Varlıer, tekneden balıklama atlarken de nefes kesen görüntüler verdi.

Sevilen oyuncu Ayça Varlıer, “Burası, çocukken yaz tatillerimi geçirdiğim, birçok anıya sahip olduğum ve denizini hiçbir yerle kıyaslayamayacağım bir yer” dedi.

AYÇA ELİF VARLIER KİMDİR?

Güzel oyuncu Ayça Elif Varlıer, 22 Haziran 1977 yılında Ankara’da dünyaya geldi. 7 yaşına kadar Ankara’da yaşadıktan sonra İstanbul’a gelen ve 16 yaşında Amerika’ya giden Varlıer, liseyi Amerika’da bitirdikten sonra müzikal sinema üzerine eğitim aldı. Ünlü oyuncu Ayça Varlıer, 2013-2014 sezonunda AKM'de 'Batı Yakası' müzikalinin başrol karakterlerinden Anita karakterine hayat verdi. Afife Jale ve Sadri Alışık Tiyatro Ödülleri’ne de aday olarak gösterildi. Daha sonra birçok dizide de boy gösteren sevilen oyuncu Ayça Elif Varlıer, sunuculuk ya yapmıştır. Varlıer, oynadığı birçok dizide ses getiren oyunculuk performansıyla, kısa sürede magazin dünyasının en sık takip ettiği ünlü isimleri arasında yer aldı.