Yeni sezonda TV8 ekranlarında yayın hayatına devam etmeyecek olan '3 Adam' programının ünlü sunucularından olan İbrahim Büyükak, geride bıraktığımız gün Akmerkez'de magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. Senaryosunu yazdığı sinema filminde yakın dostu Oğuzhan Koç'la objektif karşısına geçeceğini ifade eden İbrahim Büyükak, filmde Eser Yenenler’in yer almayacağını ifade etti.

Çekimlerinin 5 hafta süreceği film hakkında konuşan İbrahim Büyükak, "Eser’e uygun rol yoktu. '3 Adam filmi olsun' diye yapmadık zaten. Aramızda konuştuk. Eser her zaman yanımızda" açıklamasını yaptı.

'3 ADAM'DAN' FLAŞ ACUN ILICALI KARARI! 

'3 Adam' programının sevilen sunucusu Eser Yenenler, sosyal medya hesabından flaş bir açıklamada bulundu. TV8 ekranlarında sezon sonunda final yapan '3 Adam' programından sonra gözler yakın dostlar Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve ibrahim büyükak'a çevrilmişti. Yakın dostlardan Eser Yenenler, yaşanan olaylarla ilgili, sosyal medya hesabında önemli bir açıklama yaparak, Acun Medya ve TV8 ile yollarını ayırdıklarını ve kendi yapım şirketlerini kurma kararı aldıklarını takipçileri ile paylaştı. Sevilen sunucu Eser Yenenler'in sosyal medya paylaşımı şu şekilde:

İLİşKİLİ GALERİLER