La Havre'ye Giden Umut Meraş "Beşiktaş İle Anlaşmıştım"

Fransa Ligue 2 takımlarından Le Havre'de oynayan Umut Meraş, Fransız takımına transfer olmadan önce Beşiktaş'la anlaştığından bahsetti.

27.12.2019-10:41 - (Son Güncelleme: 27.12.2019-10:44)La Havre'ye Giden Umut Meraş "Beşiktaş İle Anlaşmıştım"

Milli oyuncuu Umut Meraş, Le Havre'ye olan transferin nasıl gerçekleştiğini anlattı.

Umut Meraş, Fransa'ya gitmeden önce Beşiktaş transferinin neden gerçekleşmediğini anlattı.

Umut Maraş: "Bursaspor'daki başkan değişikliği kaderimi etkiledi. Ali Ay beni bırakmıştı ve Beşiktaş’la anlaşmıştım. Yeni başkan Mesut Mestan gelince bonservis istediler ve Beşiktaş transferim gerçekleşmedi. Fenerbahçe ve Galatasaray'ın da ilgisi oldu. Ancak benzer sebeplerle transferim gerçekleşmedi. Ben de bunu bir fırsat olarak görüp, Avrupa’da oynama hayalimi gerçekleştirdim. Le Havre transferimin uzun ve doğru bir yolun başlangıcı olduğunu düşünüyorum."

A Milli Takımı'n EURO 2020'ye gitmesi konusunda da yorumunu yapan Umut, "Milli takımdaki başarının sırrı arkadaşlık diyebilirim. Çünkü arkadaşlık seviyesi çok üst düzey. Bir de o formayı giydiğinizde içinizden başka bir şey çıkıyor. Türkler olarak duygularımızı farklı yaşayan insanlarız. O Milli formayı giydiğinizde içinizden adeta bir canavar çıkıyor. Herkes birbiri için mücadele ediyor. Kimse kendimi ön plana atayım derdinde değil. Yakaladığımız bu başarıyı gruplarda da göstereceğimize inanıyorum." sözlerini dile getirdi.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR