Künye

Sahibi
ADNC DİGİTAL YAYINCILIK PROJE GELİŞTİRME BİLİŞİM VE YATIRIM A.Ş

Adres: Elmalıkent Mahallesi, Mandıra Cd. No:20 34764 Ümraniye/İstanbul
Telefon: +90 212 236 85 62
Faks: +90 212 236 85 62
Email: info@haber365.com.tr

 
Genel Koordinatör
Furkan Emre Hasdemir - fhasdemir@haber365.com.tr
 
Sosyal Medya Direktörü
Yasin Öztürk - yasinozturk@haber365.com.tr
  
Gündem & Dünya Editörü
Zinnur Merve Özdemir - mervezinnur@haber365.com.tr
Enes Esenkaya - enes@haber365.com.tr
Perihan Kara - perihan@haber365.com.tr
  
Magazin Direktörü
 
 
Magazin Editörü
Derya Erhan - derya@haber365.com.tr
Buse Sarı - buse@haber365.com.tr
 
Kadın & Sağlık Direktörü
Sema Çalışkan -  sema@haber365.com.tr
 
Kadın & Sağlık Editörü
Reyhan Öylek - reyhan@haber365.com.tr
  
Gece Editörü
Tunahan Tırımoğlu - tunahan@haber365.com.tr
 
Spor Direktörü
Emre Şen - emre@haber365.com.tr
  
Multimedya Editörü
Tuğçe Arıbaş - tugce@haber365.com.tr
Samet Akgül - samet@haber365.com.tr
 
Yayın Kurulu Üyeleri
Yasemen Aydın - yasemenaydin@haber365.com.tr
Ömer Esat Feyizoğlu - omeresat@haber365.com.tr
Furkan Emre Hasdemir - fhasdemir@haber365.com.tr
Hasan Burak - hasanburak@haber365.com.tr
 
Reklam
reklam@haber365.com.tr
 
Sorumlu Müdür
Ömer Esat Feyizoğlu - omeresat@haber365.com.tr
 
Mali Müşavir
Sedat Sevencan - sedat@haber365.com.tr
 
Hukuk Müşaviri
Sema Karaca - hukuk@haber365.com.tr
 
Servis Sağlayıcı
Netcen Teknoloji LTD.ŞTİ
 

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

haber365.com.tr’de yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
haber365.com.tr’de yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir.
Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden,
haber365.com.tr’de sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

© Copyrigth 2017 haber365.com.tr’de tüm hakları saklıdır.

Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları haber365.com.tr’e aittir.
haber365.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.
Bunlar haber365.com.tr’nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
haber365.com.tr’de harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.
haber365.com.tr’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the haber365.com.tr. However, sometimes the haber365.com.tr uses third parties to process your information.
haber365.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the haber365.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the haber365.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the haber365.com.tr and its services. When you use haber365.com.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the haber365.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.