Yeşilçam'ın Yıldızı Fatma Girik'ten 'Evde Kal' Çağrısına Destek

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşamını sürdüren ünlü oyuncu Fatma Girik, coronavirüs tedbirleri kapsamında uzmanların yaptığı "evde kalın" çağrısına destek verdi.

Yeşilçam'ın Yıldızı Fatma Girik'ten 'Evde Kal' Çağrısına Destek

Yeşilçam'ın Yıldızı Fatma Girik'ten 'Evde Kal' Çağrısına Destek

Muğla'da annesiyle yaşadığı evde dinlenen Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Fatma Girik, coronavirüs tedbirleri kapsamında evinden çıkmıyor, alışverişini yardımcıları aracılığıyla yapıyor.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, beraberindeki Torba Mahallesi Muhtarı Suat Kaya ve Belediye Başkan Yardımcısı Emel Çakaloğlu ile Girik'i ziyaret etti. Ziyaretten paylaşılan görüntülerde usta oyuncunun, evinde annesiyle dinlenip vakit geçirdiği ve televizyon seyrettiği görüldü.

Girik'in sağlık durumu hakkında bilgi aldığını ifade eden Aras, belediye ekipleriyle büyüklerin ihtiyaç duydukları her an yanlarında olacaklarını dile getirdi.

Fatma Girik ise ziyaretinden dolayı yetkililere teşekkür etti.

Coronavirüs salgınına karşı uzmanların tavsiyelerine uyulmasını isteyen Girik, "Evde kalın çağrısına ben de destek veriyorum. İnsanlar gerekmedikçe dışarıya çıkmasınlar. İnşallah bu durum en kısa sürede atlatılır." ifadesini kullandı.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR