20 Temmuz 2019
  • Istanbul 23.89°
  • Ankara 18°
  • Izmir 24°
İmsak 03:50
Güneş 05:41
Öğle 13:15
İkindi 17:13
Akşam 20:39
Yatsı 22:23
BIST101.849
Dolar5,6592
Euro6,3832
Altın259,35

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı İçin 3 Büyük İsim Bir Araya Geldi

Benedict Cumberbatch, Robert Downey Jr. ve Mark Ruffalo 'Avengers' setinde‘Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı’ (Avengers: Infinity War) filminin Atlanta’daki setinde çekim çalışmaları devam ediyor.

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı İçin 3 Büyük İsim Bir Araya Geldi

Benedict Cumberbatch, Robert Downey Jr. ve Mark Ruffalo 'Avengers' setinde‘Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı’ (Avengers: Infinity War) filminin Atlanta’daki setinde çekim çalışmaları devam ediyor. Üç başarılı isim Benedict Cumberbatch, Robert Downey Jr. ve Mark Ruffalo, 2018 yılında seyirciyle vizyonda buluşacak olan ‘Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı’ (Avengers: Infinity War) filmi için bir araya gelerek hayranlarını ortak bir noktada buluşturacaklar. Üç başarılı isim kendi alanlarında pek çok güzel filmlere imza attılar ve izleyenler tarafından tam not alarak yapımcılarının yüzlerini güldürdüler.

Üç ünlü oyuncu Benedict Cumberbatch, Robert Downey Jr. ve Mark Ruffalo, çekim çalışmaları Atlanta’da devam eden filmin setinde görüntülendi. Benedict Cumberbatch; Dr. Stephen Strange rolüyle; Robert Downey Jr. Demir Adam/Tony Stark rolüyle ve Mark Ruffalo da Incredible Hulk/ Bruce Banner rolüyle sinema severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Scarlett Johansson, Bradley Cooper, Chris Evans, Tom Holland, Chris Pratt, Jeremy Renner ve Dave Bautista gibi isimler de yer alıyor. Film oyuncularının büyük başarıları sayesinde pek çok izleyiciye ulaşmayı hedefliyor.

Yorum Yaz

Diğer Kültür - Sanat Haberleri