Tuzla’da Babalar Günü'ne Özel Film Şöleni ‘Babam ve Oğlum’

Tuzla'da Babalar Günü'ne özel bir film gösterimi organize edildi. Bu kapsamda, Tuzla Şelale Eğitim Parkı Amfi Tiyatroda Yönetmen Çağan Irmak'ın "Babam ve Oğlum" filmi gösterildi.

Tuzla’da Babalar Günü'ne Özel Film Şöleni ‘Babam ve Oğlum’

Tuzla’da Babalar Günü'ne Özel Film Şöleni ‘Babam ve Oğlum’

Tuzla Belediyesi, Babalar Günü'nde anlamlı bir etkinliğe imza attı. Çağan Irmak'ın "Babam ve Oğlum" filmi Tuzla Şelale Eğitim Parkı Amfi Tiyatroda Yönetmen "Babalar Günü Özel" etkinliği olarak gösterildi.

Babalar Günü için seçilen film izleyenler tarafından büyük beğeni topladı. Film öncesinde coronavirüs tedbirleri kapsamında gelenlerin ateşleri ölçüldü ve sosyal mesafeye uygun olarak oturma düzeni oluşturuldu.

Maskesiz gelenler içeri alınmazken, gelen sinemaseverlere film öncesi mısır ve gazoz dağıtılarak nostaljik bir hava yaşatıldı. 

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, "Tuzlalı hemşerilerimiz için kültür ve sanat ağırlıklı etkinliklerimize devam ediyoruz. Zorlu süreçten geçtiğimiz bu günleri birlikte sorumluluk bilinciyle aşacağız. Daha güzel günlerde yeniden buluşuncaya dek gerekli kurallara uymalıyız. Tuzlalı hemşerilerimizle Yazlık Sinema günlerinde bir araya geliyoruz. Babalar günü için hazırlanan özel etkinlikle de bu özel günün ruhunu taşıyan güzel bir filmi misafirlerimizle hep beraber izledik. Bu vesileyle siz değerli babaların babalar gününü kutluyorum.Aileler ve çocukların birlikte kaliteli zaman geçirebilmeleri için kültür sanat etkinliklerimiz yaz boyunca çeşitli sürprizlerle devam edecek" dedi.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR