Tiyatro Sahnesinde Haldun Boysan Ertelemesi

Pazartesi günü geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden Ünlü Oyuncu Haldun Boysan, Beşiktaş’ta unutulmadı.

Tiyatro Sahnesinde Haldun Boysan Ertelemesi

Tiyatro Sahnesinde Haldun Boysan Ertelemesi

Koyu Beşiktaş taraftarı da olan Boysan için Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, 'Değerli sanatçımız; örnek Beşiktaşlı Haldun Boysan’ın vefat haberini derin bir üzüntüyle öğrendik. Ailesi, yakınları ve tüm sevenlerine baş sağlığı diliyorum' dedi. Öte yandan, Beşiktaş Sporcular Parkı’nda 6 Eylül Pazar Günü sahnelenecek olan 'Bence Hiç Komik Değil' adlı tiyatro oyunu oyuncu Haldun Boysan’nın vefatı dolayısıyla ertelendi.

Ünlü oyuncu Haldun Boysan, 31 Ağustos Pazartesi günü Nevşehir’in Ürgüp İlçesi’nde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmişti. 62 yaşında hayata gözlerini yuman Boysan, Beşiktaş’ta unutulmadı. Boysan için Belediye Başkanı Rıza Akpolat, sosyal medya hesabından başsağlığı mesajı yayınladı.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat 'Beşiktaş İyileşecek' etkinliklerinde 'Bence Hiç Komik Değil' adlı tiyatro oyununda rol alan değerli sanatçı Haldun Boysan’ın vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle öğrendiğini belirtti. Başkan Akpolat, Boysan’a Allah’tan rahmet, ailesine yakınlarına ve sanat dünyasına başsağlığı diledi.

Öte yandan, Beşiktaş Sporcular Parkı’nda 6 Eylül Pazar Günü sahnelenecek olan 'Bence Hiç Komik Değil' adlı tiyatro oyunu oyuncu Haldun Boysan’nın vefatı dolayısıyla ertelendi. Pazar akşamı bu nedenle 'Aşk Bu Mu' isimli tiyatro oyunu sahneleneceği ifade edilirken, sahnede Usta Tiyatrocu Haldun Boysan adına Beşiktaş Belediyesi tarafından yapılan Haldun Boysan’ı rahmet ve saygı ile anıldığı belirtilecek olan özel bir panonun yer alacağı bildirildi.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR