Lions Gate Entertainment, öncesinde adını Testere: Legacy şeklinde belirlenen Testere serisinin sekinci devam halkası Jigsaw'dan heyecan uyandıran ilk posterini yayınladı.

James Wan ve Leigh Whannell'ın birlikte ortaya çıkardıkları ve 7 filmden oluşan bir seriye gelen Testere (Saw) 8. devam filmiyle hayranları ile buluşmaya hazırlanıyor. Filmin Cadılar Bayramı’ndan önce gösterime girilmesi düşünülüyor. Korku ve gerilim türündeki filmin sevilen ismi Tobin Bell San Diego Comic-Con'da hayranlarıyla beraber buluşuyor. İzleyenleri tyarafından sevilen filmin kötü karakteri serinin 3. Filminde ölmüş olmasına rağmen devam filmlerinde geri dönüşleri olmuştur.
Yönetmenliğini Peter ve Michael Spierig'in üstlendiği filmin çekimleri Ekim ayında başlamıştı. Filmin senaryosu ise Piranha 3D ile dehşete alışık olan senaristler Josh Stolberg ve Pete Goldfinger'a ait.

Filmin oyuncuları arasında Mandela Van Peebles, Laura Vandervoort, Brittany Allen, Callum Keith Rennie, Matt Passmore, Hannah Emily Anderson, Josiah Black, Shaquan Lewis, Michael Boisvert yer alıyor. Çekimlerini son derece gizli tutan film 27 Ekim'de Amerika'da gösterime girmesi planlanıyor. Filmin ülkemizde vizyon tarihi henüz belirlenmedi.