İstanbul Sirkeci Garı'nda hazırlanacak olan 'Golden Horn Antika Fuarı'nda tahminen 200 antikacının katılmıyla 2-10 Temmuz tarihleri arasında ziyaretçilerle buluşmaya hazırlanıyor.Türkiye'de ilk kez yaklaşık 200 antikacı 'Golden Horn Antika Fuarı' ismi altında Sirkeci Garı'nda antika hayranlarıyla bir araya gelecek.

Zaman treniyle tarihi garda ziyarete gelen misafirleri hatıralarla dolu bir gün yaşatmayı düşünen fuar, Engelsiz Yaşam Federasyonu ile Golden Horn ortak çalışması ile düzenlenecek. Engelsiz, mutlu aileler, engelsiz hayat planlama vizyonu ile bütün engelleri herkes için kaldırmak niyeti altında antika fuarında misafirlerini bekliyor.
Antika eşyalara merakı olanlar , antika arabalar, trenler, TCDD köstekli saatler, radyolar, çerçevelerdeki fotoğraflar, hayat kokan her eşyayı bu fuarda görebilecekler. 

Organizasyon yetkilileri, ‘Orta gelirliye uzak görünen antikalar, eski aksesuarlar, için 'Hiç bu kadar ucuz ve kaliteli olmamıştı' yorumunu yapacak ve katılanlar belki de antika müzayedesinden 3-5 TL' ye unutulmayacak bir ürüne sahip olacak. Halka açık festivale katılmak ise ücretsiz olacak’ açıklamalarında bulundu.
Yetkililer, özellikle antikaya meraklı İstanbulluların düzenlenen bu fuarı kaçırmamalarını ifade ettiler.