Karantina Günlerinde Çocukların Evde İzleyebilecekleri Filmler

Coronavirüs tedbirleri kapsamında evden çıkmayan çocuklar için izleyebilecekleri filmleri derledik.

Karantina Günlerinde Çocukların Evde İzleyebilecekleri Filmler

Karantina Günlerinde Çocukların Evde İzleyebilecekleri Filmler

Tüm dünyada hızla yayılan coronavirüs tedbirleri kapsamında okullarda eğitime ara verildi. Çocuklar evde uzaktan eğitim görüyorlar ve sağlıkları için evden çıkmıyorlar. Evde bir hayli sıkılan çocuklar için izleyebilecekleri filmleri derledik. İşte o filmler...

Kral Şakir 'Korsanlar Diyarı'

4 Ekim 2019'da vizyona giren film, şehre yaklaşmak üzere olan tarih öncesine ait yaratığı durdurmak için zorlu bir maceraya atılan Şakir ve ailesinin hikayesini konu ediyor.
Haluk Can Dizdaroğlu ve Berk Tokay'ın yönettiği filmde; canavarların yaşadığı, korsanların kol gezdiği fantastik bir evrene adım atan Şakir ve ailesi, karşılarına çıkan engelleri aşıp, tarih öncesine ait dev yaratığı durdurabilmek için altın savaş topunu bulmayı başarabilecek midir?

Buz Devri 5: Büyük ÇarpışmaYönetmenliğini Mike Thurmeier ve Galen T. Chu üstlendiği filmde Scrat karnını doyurmaya çalışırken bir takım kozmik olayları tetikler ve bu durum Buz Devri'nin sevdiğimiz kahramanlarına dek ulaşır. Tetiklenen olay sonucu dünya bir kez daha yok olmanın eşiğine gelir ve macera burada başlar.

RatatuyYönetmenliğini ve senaristliğini Brad Bird ve Jan Pinkava ikilisinin üstlendiği filmde, şişman fare Remy, yemeğe olan düşkünlüğü nedeniyle aşçı olmak ister. Bu ideali gerçekleştirmek için Paris'in yolunu tutar. Fakat, sevimli fare kaza eseri kendisini şehrin en iyi restoranının kanalizasyonunda bulur. Film, gösterime girdiği yıl Akademi Ödülleri'nde "En İyi Animasyon Film" Oscar'ını kazandı.

Vol.i

 

Andrew Stanton'un yönettiği filmde, insanoğlu aşırı kir sebebiyle Dünya’yı terk edip başka bir gezegende yaşamaya başlamıştır. Çöplerle çevrili dünyayı temizleme görevi sevimli bir robota, Vol.i’ye verilir. Oscar ödüllü film, sinema tarihinin en önemli animasyonlarından biri olmanın yanı sıra önemli bir bilimkurgu olarak da kabul ediliyor.

Oyuncak Hikayesi 3

Lee Unkrich'in yönettiği filmde Andy, üniversiteye gitmek için evden ayrılmak zorunda kalır ve oyuncakları endişe içerisindelerdir. Andy oyuncağı Woody’i yanında götürmeye karar verir ve Buzz’u da çöp poşetine diğer oyuncakların yanına atar. Çöpe atılacaklarını düşünen diğer oyuncaklar kaçmaya çalışacak Woody ise ortadaki yanlış anlaşılmayı gidermek için diğer oyuncakları ikna etmeye uğraşacaktır.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR