Hong Kong’lu sevilen oyuncu Jackie Chan yaklaşık 5 yıl öncesinde, adını uluslararası bir yıldız haline getiren aksiyon dolu filmlerine artık son verdiğini açıklamıştı. Başarılı oyuncu Jackie Chan yeni bir aksiyon filmi ile hayranlarının karşısına çıkacak. Ünlü oyuncu aksiyon filmlerini komedi ile birleştirmesi ile tanınıyordu. Ancak vizyona girecek son aksiyon filminde son derece acımasız bir karakteri canlandırıyor.

Dünyaca bilinen ve küçük büyük pek çok hayrana sahip olan Jackie Chan, pek çok başarılı filde kendini göstermiş ve izleyenlerden tam not almıştır. Hong Kong yapımı filmlerin en başarılı örneklerini vermiştir. Oynadığı aksiyon filmlerinde dublör kullanmaması da oyuncunun beğenilen özellikleri arasındadır.

Sinema severler tarafından her filminin keyifle izlendiği oyuncunun son filmi ‘The Foreigner’ 13 Ekim’de vizyona girecek. Hayranları tarafından merakla beklenilen filmin konusu şöyle: Genç yaşta kızının kaçırılmasından sonra harekete geçen Chan, kızını kaçıran kişinin kim olduğunu acımasız bir şekilde araştırır. Katillerin kimliklerine dair bilgilere sahip İngiliz kökenli bir hükümet çalışanı ile oynadığı oyunları ele alan film, bir babanın kızı için neler yapabileceğini de göstermiştir.