Sinemaseverleri bu hafta 8 film karşılamaya hazırlanıyor. Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 4'ü yerli 8 film gösterime girecek. Seth Gordon'ın yönetmenliğini yaptığı ve sinemaseverlerin merakla beklediği "Sahil Güvenlik", seyirci ile buluşacak. Seth Gordon'un yönetmenliğini yaptığı 'Sahil Güvenlik' filmi kendisini işine vermiş cankurtaran Mitch Buchannon'ın yeni küstah cankurtaran ile arasındaki çekişmeyi konu ediniyor.

"WONDER WOMAN"

Bilim-Kurgu ve Aksiyon türündeki film "Wonder Woman", Amazon prensesi Diana'nın, dünyada meydana gelmekte olan büyük savaşı durdurmak için yola çıkmasını anlatıyor.

"ŞEYTANIN DOĞUŞU"

Nirpal Bhogal'ın yönettiği "Şeytanın Doğuşu" adlı filnin konusu, çocuklarının doğmasının akabinde başlarına sıra dışı olaylar gelen bir aileyi anlatıyor.

"BAMBAŞKA"

Bahadır Abşin'in yönettiği "Bambaşka" adlı film, yaşanan bir kaza sonucu yaşama olan heyecanını kaybeden bir üniversite öğrencisinin, aşkla yaşama tutunma hikayesini ele alıyor.

"BİR DAMLA AŞK"

Komedi türündeki "Bir Damla Aşk" filmi, tesadüfen çocukluk aşkıyla karşılaşan bir adamın, onu oyunculuk atölyesine davet etmesiyle gelişen olayları ele alıyor.

"NEFRİN"

Korku ve gerilim türündeki "Nefrin" adlı filmde geçirdiği zor zamanlar sonrasında toparlanan Arda Kural, Tuğba Özay, Metin Yüksel, Murat Mercanlı ve Aydan Çakır oynuyor.

"ANAYURT OTELİ"

Ünlü yönetmen Ömer Kavur'un sinemaya uyarladığı "Anayurt Oteli", restore edilmiş kopyasıyla izleyiciyle buluşacak.

"KAPTAN DÜŞÜKDON: DESTANSI İLK FİLM"

Animasyon türündeki film "Kaptan Düşükdon", hayal gücü yüksek George ve Harold'ın, okul müdürünü hipnotize etmelerini ve bunun sonucunda müdürün kendisini bir süper kahraman olan Kaptan Düşükdon zannetmesi ile gelişen olayları anlatıyor.