Esra Erol yayın hayatına bir evlendirme programı olarak başladı. Ve yayınladığı saatlerde karşısında hangi kanal ve program olursa olsun reytigleri alt üst etmeyi başardı. İzleyiciyi ekran başına kilitleyen bu program haziran ayında sezon finali yapmış ve programa ara verilmişti. İşte sevenlerinin merakla beklediği programın yayın tarihi.

FORMAT DEĞİŞİYOR

Esra Erol yayınladığı dönemde reyting rekorları kırarken büyük bir izleyici kitlesine hitap etti ve birçok kesim tarfından çok sevildi. Ancak seveni kadar sevemeyeni de oldu tabiki. Bu kişilerde RTÜK'e onlarca şikayet mektubu göndererek başta Esra Erol olmak üzere birçok evlilik programını yayından kaldırma kararı aldı. Alınan bu kararın ardından evlilik programları format değiştirmeye başladı. Esra Erol ekibinin paylaşımına göre program bu sezon yayın hayatına devam edecek ancak formatı değiştirilecek. 

Formatın ilk şekli de yavaş yavaş belli olmaya başladı. Buna göre artık evlilik programı olarak değil küsleri barıştıran bir format olarak karşımızda olacak. Ekibin yaptığı son açıklamaya göre program yayın hayatına 28 Ağustos tarihinde başlıyor.