Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, film severler tarafından merakla beklenen ‘Daha’nın afiş resmi ve fragmanı yayınlandı. Onur Saylak ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu filmin dünya galası, 3 Temmuz’da 52. Karlovy Vary Uluslararası Film Festivalinde gerçekleşecek.

2013 yılında çıkan, yazarı Hakan Günday olan, film ile aynı ismi taşıyan ‘Daha’ kitabından esinlenen film vizyona girecek. Kitap da okurları tarafından büyük beğeni toplamıştı. Film ise 30 Haziran-8 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek film festivaline hazırlanıyor. Avrupa’nın en eski ve derli festivallerinden biri olan Karlovy Vary’nin yarışma bölümünde, büyük ödül Kristal Küre için yarışacak olan filmin afişi de hazırlandı. Yönetmen koltuğunda Onur Saylak’ın oturduğu filmin Sarp Özdinler tarafından hazırlanan afişi büyük ilgi gördü. Afişin hazırlanıp sosyal medyada yayınlanmasından sonra filmin ilk fragmanının gelmesi de heyecana sebep oldu. #Daha ve #More etiketleriyle sosyal medya mecrası Twitter'da filmin çarpıcı fragmanına dair güzel yorumlar ortaya çıktı.

Filmin başrollerini Ahmet Mümtaz Taylan, Uğur Aslan, Tuba Büyüküstün, Hayat Van Eck, Turgut Tunçalp, Tankut Yıldız, Kaan Uluca, Lara Aysal, Onur Akgülgil ve Pervin Bağdat gibi ünlüler paylaşmaktadır. Film baba oğul hikayesinden meydana gelmektedir.