19 Temmuz 2019
  • Istanbul 24.44°
  • Ankara 24°
  • °
İmsak 03:49
Güneş 05:41
Öğle 13:15
İkindi 17:13
Akşam 20:40
Yatsı 22:24
BIST101.849
Dolar5,6561
Euro6,3505
Altın259,28

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Vizyona bu ha hafta 3'ü yerli yapım olan 6 film vizyona girecek.

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

''Sinyalciler: Son Akşam Yemeği"

Yönetmenliğinin Ahmet Kapucunun üstlendiği film, Burak Satıbol, Ayhan Taş, Serkan Kuru, Cemal Hünal, Tamer Karadağlı ve Mahmut Tuncer'in rol aldığı "Sinyalciler: Son Akşam Yemeği" izleyici ile buluşacak. Film komedi türünde olup İstanbul'un Hacıüsrev semtinde yaşayan üç arkadaşıni İsa adındaki bir adamın 'Son Akşaam Yemeği' isimli talosunu çalala ile birlikte meydana geelen komik olaylar etrada cereyan ediyor.

"Eşik"

Filmin yönetmenleri Erkan Tahhuşoğlu ve Ayhan Salar'dır. Film, farklı nesillerden iki kadının hikayesini konu ediniyor. Dram türünde olan filmin başrollerinde Senem Çelikkol, Bedia Yaman, Mine Özen, Raci Küçük ve Ali Meriç gibi isimler yer alıyor.

"Deccal 2"

Filmin yönetmenliğini Özgür Bakar yaptı. Deccal 2'de Burak Sarımola, Gülay Hayır, Volkan Cal, Emel Karaköse ve Toygun Ateş birlikte rol alıyorlar. Özgür Bakar'ın Alper Kıvılcım ile birlikte kaleme aldığı senaryo korku türündende olup ilk filminde olan kehanetin izini sürmeye devam ediyor. 

"Sniper: Duvar"
Yönetmenliğini Doug Liman'ın yaptığı filmde başrolleri Aaron Taylor-Johnson, John Cena ve Laith Nakli birlikte yer alıyor. Filmin senaryosu Dwain Worrell'e aittir. Filmdei aralarında dağılmaya başlayan bir duvar dışında bir şey kalmayan Irak'lı keskin bir nişancı tarafından kapana kısılan iki Amerikan askerinin hikayesini ele alıyor.

"Gençlik Başımda Duman"
İzlanda yapımı olan "Gençlik Başımda Duman", İzlanda'da bir balıkçı kasabasında yetişkin olmaya adım atan Thor ve Christian isimli iki gencin maceralarını konu ediniyor. Guomundur Arnar Guomundsson'un yönetmenlik yaptığı filmde Baldur Einarsson, Blaer Hinriksson, Dilja Valsdottir ve Katla Njalsdottir birlikte yer alıyor.

"Arabalar 3"
Yönetmenliğini Brian Fee'nin yaptığı "Arabalar 3" filminin orijinal seslendirmelerini Owen Wilson, Tony Shalhoub, Kerry Washington, Chris Cooper ve Armie Hammer yapıyor. John Lasseter, Dan Fogelman, Brad Lewis, Ben Queen ve Brian Fee'ye ait olan senaryo önceki serinin kaldığı yerden devam ediyor.

 

 

Yorum Yaz

Diğer Kültür - Sanat Haberleri