DANGAL

Yönetmenliğini Nitesh Tiwari'nin üstlendiği ve başrollerini Aamir Khan, Sakshi Tanwar, Fatima Sana Shaikh ve Sanya Malhotra'nın paylaştığı Hint filmi ‘Dangal’ Aamir Khan hayranları ile buluşacak.

BELALI TANIK

Başrollerini, Samuel L. Jackson ile Ryan Reynolds'ın oynadığı ‘Belalı Tanık’, yetenekli tetikçi, Michael Bryce’ın düşmanını korumasını ve başın gelenleri izleyicilerle buluşturacak.

AVCI’NIN İNTİKAMI

Yönetmen koltuğunda Jonathan Mostow'un oturduğu ve başrollerini Sam Worthington ile Odeya Rush'un paylaştığı film bir suikastçının, ailesini öldüren genç bir kızın intikam almasına yardım etmesini konu almıştr.

SON PORTRE

Geoffrey Rush'ın heykeltıraş Alberto Giacometti'ye hayat verdiği filmde sanatçının son eserini yaptığı süreç ele alınmıştır.

AÇIK DENİZ 3: KAFES DALIŞI

Gerilim ve dram türündeki film, bir grup gencin kafes ile dalış yapmasını ve başlarına gelen olayları seyirci ile buluşturacak.

ANNABELLE: KÖTÜŞÜĞÜN DOĞUŞU

Yönetmenliğini David F. Sandberg'in yaptığı film, lanetli oyuncak Annabelle'in yetimhanede bir grup çocuğu ve başlarında bulunan rahibeye musallat olmasında meydana gelen olayları ele almıştır.

SEMUR

Yönetmenliğini Gökhan Aksu'nun üstlendiği, ve İpek Erdem, Balamir Emren, Gamze Pelin Gökçe, Batuhan Yar, Nergis Odzak ve Gürkan Arıkboğa gibi oyuncuların yer aldığı film korku türünde olup kıskançlık büyüsü sonrasında ortaya çıkan ailevi problemleri konu ediniyor.

B PLANI

Yönetmenliğini Michael Popescu ve Ufuk Genç'in yaptığı film, dövüş sanatları ile ilgilenen 3 arkadaşın, Berlin yeraltı dünyasını ilgilendiren olayların içerisine dahil olmalarını anlatıyor.

DORAEMON: BUZ DEVRİ MACERASI

Yönetmenliğini ve senaristliğini Atsushi Takahashi'nin yaptığı aimasyon filmi, robot kedi Doraemon ile arkadaşlarının buz devrine giderken başından geçen olayları sinemaseverlerle buluşturuyor.