Şansımı Seveyim:

Yönetmenliğini Ender Mıhlar'ın üstlendiği komedi türündeki filmin başrollerini, Cem Gelinoğlu, Gökhan Kıraç, Zeynep Tuğçe Bayat, Zerrin Sümer, Ümit Yesin ve Metin Yıldız paylaşıyor. Filmin senaryosu ise Ferhat Ergül kaleme almıştır.

Şanslı Logan:

Yönetmen koltuğunda Steven Soderbergh’in oturduğu film, soygun temasını ele alıyor. ,Filmin oyuncuları arasında Adam Driver, Riley Keough, Channing Tatum, Daniel Craig, Sebastian Stan, Katherine Waterston, Katie Holmes, Seth MacFarlane ve Hilary Swank gibi aktörler yer alıyor.

Sadakat Yolunda:

Başrolünün Kate Mara’nın üstlendiği filmde, hayatına düzen vermek isteyen bir genç kızın askerlik zamanlarında bomba tespitinde yer alan köpek Rex ile tanışması ele alınıyor. Yönetmenliğini Gabriela Cowpertwaite’nin yaptığı filmin diğer oyuncuları arasında Tom Felton, Bradley Whitford, Geraldine James ve Edie Falco gibi isimler görülüyor.

Terminatör 2: Mahşer Günü:

İlk filmi1 Temmuz 1991 yılında vizyona giren ‘Terminatör 2: Mahşer Günü’ filmi, şimdi 3 boyutlu bir şekilde yenilenerek izleyenlerle buluşuyor.

Çılgın Hırsız 3:

Dünyaca çok sevilen serilerden olan filmin yönetmenliğini Pierre Coffın üstleniyor.

Senin Adın:

Yönetmen koltuğunda Makoto Shinkai’nin oturduğu animasyon filminde, birbirini tanımayan ve farklı kentlerde oturan iki gencin arasında geçen olayları konu ediniyor.