Bakıcı:
Yönetmen koltuğunda Jonathan Bakerin oturduğu ‘Bakıcı’ filmi bu hafta sinemaseverlerle buluşacak. Filmin başrollerini Nicolas Cage, Gina Gershon, Faye Dunaway, Nicky Whelan ile Natalie Eva Marie paylaşıyor. Sevilen oyuncu Nicolas Cage ve ina Gershon’un bir çifti oynadığı film, geçmişlerindeki sıkıntılardan kurtulmak için başka bir kente taşınan bir annenin burada başka bir anne ile tanışması ve sonrasında meydana gele olayları konu ediniyor.

Tam Gaz:
Edgar Wright’nın yazıp yönettiği ‘Tam Gaz’ isimli film vizyonda bu hafta yerini alıyor. Filmde Lily James, Ansel Elgort, Jamie Foxx, Jon Hamm, Kevin Spacey ve Jon Bernthal gibi ünlü isimler yer alıyor. Aksiyon ve komedi türlerinde olan ABD yapımı film, bir suç ağının lideri için kaçış şoförlüğü yapan ve neredeyse 24 saat müzik dinleyen "Baby" adındaki bir gencin aksiyon dolu maceralarını izleyici ile buluşturacak.

Lady Macbeth:
William Oldroyd’un yönetmenliğini üstlendiği filmde, Florence Pugh, Christopher Fairbank, Cosmo Jarvis ve Naomi Ackie gibi isimler yer almaktadır. Alice Birch'in senaryosunu kaleme aldığı soğukkanlı gerilim filmi "Lady Macbeth", Shakespeare'in tragedyasıyla doğrudan bağlantısı olmayan bir hikayeyi anlatıyor.

2:22:
Filmde Teresa Palmer ve Michiel Huisman başrollerini paylaştığı filmin yönetmenliğini Paul Currie üstlenmiştir. Film, her gün saat 2:22’de meydana gelen garip olaylar çevresinde buluşan iki insanın maceralarını konu ediniyor.

Hayalet Hikayesi:
Oliver Assayas’ın yazıp yönettiği film bu hafta vizyonda yerini alacak. Başrol oyuncusu Kristen Stewart’a filmde, Lars Eidinger, Nora von Waldstatten ve Anders Danielsen Lie gibi isimler eşlik ediyor. Film ikiz kardeşini kaybeden gen bir kızın gizem dolu hayatını ele alıyor.

Katliam Günü:
Filmin yönetmen koltuğunda Nick Jongerius oturmaktadır. Charlotte Beaumont, Patrick Baladi, Ben Batt ve Fiona Hampton gibi ünlülerin yer aldığı film, geçmişinin izlerinden kurtulmak için Amsterdam’a giden Jennifer isimli genç bir kızxın hayatını anlatıyor.