Bomontiada’da Bohemian Rhapsody Gösterimi

Yapı Kredi Bomontiada, 'Açık Havada Sinema' serisine dijital TV platformu puhutv işbirliği ile devam ediyor. Müzikal film serisi kapsamında 10 Eylül Perşembe günü Bohemian Rhapsody filmi sunulacak.

Bomontiada’da Bohemian Rhapsody Gösterimi

Bomontiada’da Bohemian Rhapsody Gösterimi

Yapı Kredi bomontiada, 'Açık Havada Sinema' serisine dijital TV platformu puhutv işbirliği ile devam ediyor. 2000’li yıllarda öne çıkan dört müzikal filmden oluşan seçki, her perşembe saat 21.00’de sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde Avlu’da gösterilecek.

Müzikal film serisi kapsamında 10 Eylül Perşembe günü saat 21.00’de Rami Malek'in ünlü müzisyen Freddie Mercury'ye hayat verdiği Bohemian Rhapsody gösterilecek. Filmde, 60'lı yılların sonunda Londra'da kurulan ve tüm zamanların en efsanevi gruplarından birine dönüşen Queen'in ve baş şarkıcı Freddie Mercury'nin ünlü performansına giden hikayesi anlatılıyor.

TEDBİRLİ SİNEMA KEYFİ
Katılımın ücretsiz olduğu açık hava sineması sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde düzenlenecek. Her gösterimde toplam 70 seyirci ağırlanacak. İzleyiciler, gösterim günlerinde saat 19.30 itibariyle alanın girişinde kendi ve bir misafiri adına isim yazdırabilecek. Kişi sayısı tamamlandığında alana daha fazla seyirci alınmayacak.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR