Başkentte Türkiye'nin İlk Güldüren Festivali!

Türkiye'nin ilk komedi festivali olan ve 2015'ten beri kesintisiz düzenlenen Ankara Uluslararası Komedi Festivali programı açıklandı.

Başkentte Türkiye'nin İlk Güldüren Festivali!

Türkiye'nin ilk komedi festivali olan ve 2015'ten beri kesintisiz düzenlenen Ankara Uluslararası Komedi Festivali programıaçıklandı.

Sanat yönetmenliğini mizah yazarı Vedat Özdemiroğlu'nun üstlendiği, yapımcılığını ise "Gezgin Kültür Sanat"ın yaptığı festivalin beşincisi 1-17 Kasım'da gerçekleşecek.

Gösteriler, tiyatrolar, stand-up gösterileri, konserler, tiyatro etkinlikleri ve amatör komedyenler için düzenlenen etkinliklerin izleyiciyle buluşacağı festivalin açılışı Cem Yılmaz'ın "Diamond Elit Platinum Plus" gösterisiyle yapılacak.

Alternatifli bir programı yer verilen festivalde, Ferhan Şensoy, Alpay Erdem, Mahşer-i Cümbüş, Vedat Özdemiroğlu, Yıldıray Şahinler, Zafer Algöz, Hayrettin, Can Yılmaz ve Erkan Can, Ankara seyircisiyle buluşacak.

Festival etkinlikleri Nazım Hikmet Sanat ve Kongre Merkezi, Congresium, Tatbikat Sahne, 4 Mevsim Tiyatro Salonu, GAGA Manjero, Route Sahne, IF Sokak'ta düzenlenecek.

5. Ankara Uluslararası Komedi Festivali ile ilgili detaylı bilgi sosyal medya hesaplarından veya "www.ankarakomedifestivali.com.tr" adresinden, etkinlik biletlerine ise Biletix, Dost Kitabevi şubeleri ve etkinlik gişelerinden alınabilir.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırınız.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR