Baloncuklar İçinde İlgi Çeken Konser!

Ünlü müzik grubu, ilgi çekici bir konsere imza attı. The Flaming Lips, pandemiye özel bir konseptle seyirci karşısına çıktı.

Baloncuklar İçinde İlgi Çeken Konser!

Baloncuklar İçinde İlgi Çeken Konser!

Tüm dünyada etkisini sürdüren koronavirüs, gündelik hayatta da sosyal hayatta da farklı yöntemlerin gelişmesine neden oldu. ABD'li ünlü müzik grubu The Flaming Lips, albüm sonrası ilk konserini alışılmışın dışında verildi. Konser, baloncuklar içinde gerçekleştirildi. The Flaming Lips, yeni albümlerinin ilk konserini herkesi şaşırtan bir biçimde verdi. 11 Eylül’de çıkan 6. albümlerinin ardından 13 Ekim’de ilginç bir konser performansı sergiledi.

Grup, benzer bir performansı daha önce ünlü komedyen Jimmy Fallon’ın programında da sergilemişti. Grubun üyelerinden Wayne Coyne planladıkları konserler açısından mekan kapasitelerinin binlerce kişiyi alacak şekilde tasarlanmış olmasına rağmen bolancuklarla bu mekanlara yüzlerce kişinin sığdırılabileceğini belirtti.

Coyne, 'Küçük bir çizim yaptım. 2019’da bir gösteri sırasında The Flaming Lips’in resmini çizdim. Uzay balonundaki tek kişi bendim ve herkes normaldi. Sonra 2020 için başka bir çizim yaptım. Tam olarak aynı senaryo, ben bir balonun içindeyim ve diğer herkes de öyle' ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR