30 Haziran da vizyona giren ABD yapımı ‘Baby Driver’ isimli film izleyenlerden büyük ilgi gördü. Aksiyon ve komedi türündeki filmin yönetmen koltuğunda ‘Antman’, ‘Zombilerin Şafağı’, ve ‘Sıkı Aynasızlar’ gibi filmlerden tanıdığımız başarılı isim Adgar Wright oturmaktadır. Filmin başarılı senaryosu da yönetmen Wright’in kaleminden çıkmıştır. İzleyenler tarafından tam not alan filmin IMDb puanı da gösterime girmesinden kısa süre sonra tavan yapacak dereceye yükseldi.

Filmin yapımcılığını Tim Bevan ve Eric Fellner üstlenmiştir. Son zamanlarda kendinden çok fazla bahsettiren Baby Driver’ın oyuncuları arasında, Ansel Elgort , Lily James , Kevin Spacey , Jamie Foxx , ve Jon Hamm gibi isimler yer almaktadır. Film ilerleyen günlere kadar vizyonda yer alacak.

Film, sinema izleyenleri tarafından pek fazla olumlu yorumlara sahip oldu ve hayranlarından tam not alarak yapımcılarının yüzünü güldürmeyi başardı. Filmin konusu ise şu şekilde: Çocuksu bir görünüşe karşılık son derece iyi araba kullanma yeteneklerine sahip olanBaby (Ansel Elgort), çok büyük soygunlar planlayan Doc (Kevin Spacey) için, soyguncuları olay yerinden kaçıran şoför olarak çalışmaktadır. Genç sürücü çok iyi olduğu yeteneklerini birlikte çalıştığı insanlara zamanla kabul ettirmektedir. Az konuşan, herkesle mesafesini koruyan ve sürekli müzik dinleyen Baby, güzel garson Debora (Lily James) ile tanışır ve ona aşık olur. Sonraki hayatını suçtan uzak bir şekilde geçirmenin daha iyi olduğunu fark etmesi kısa sürecektir.