Ankara Devlet Opera ve Balesi Sezonu Açıyor

Ankara Devlet Opera ve Balesi, sezonu açıyor. Yeni sezonun 1 Eylül'de Panorapark Açıkhava Sahnesi'nde başlaması bekleniyor.

Ankara Devlet Opera ve Balesi Sezonu Açıyor

Ankara Devlet Opera ve Balesi Sezonu Açıyor

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip corona virüs salgını sebebiyle salonlardan uzak kalan sanatseverler, "Yıldızların Altında Opera" etkinlikler dizisi ile keyifli saatler yaşayacak.

Sosyal Mesafe ve Hijyen Kurallarına Uyulacak

Açık havada eylül ayı boyunca yapılacak etkinlikler, Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin konser alanı Panorapark Açıkhava Sahnesi'nde, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyularak gerçekleştirilecek. Sosyal mesafe kuralları gereğince alan kapasitesinin dörtte biri kullanılacak.

Açılış Bir Tenor Aranıyor Müzikaliyle Olacak

Sezon açılışı, 1 Eylül'de Ken Ludwig'in 'Bir Tenor Aranıyor' isimli müzikal komedisi ile yapılacak. Etkinlik dizisi 5 Eylül'de 'Napoli Gecesi Konseri' ile devam edecek.
11 Eylül'de Gala Konseri, 15 Eylül'de Rus Gecesi Konseri, 18 Eylül'de Koro Konseri ile sürecek etkinlikler, 22 Eylül'de Azerbaycan Gecesi Konseri ile son bulacak.
7 yaş sınırının bulunduğu etkinlikler, saat 21.00'de başlayacak. Biletler "biletinial.com" üzerinden temin edilebilecek.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR