Dünya çağında tanınan Hint oyuncu Aamir Khan Türk hayranlarına mesaj gönderdi. Türkiye vizyonlarında bugün gösterime girecek ‘Dangal’ filminin sevilen başrol oyuncusu Youtebe üzerinden iyi dileklerini ifade etti.

Ünlü oyuncu, çektiği videoda Türk hayranlarını çok sevdiğini ve son filminin Türkiyede vizyona gireceği için heyecanlı olduğunu dile getirdi. Ayrıca hayranlarından film hakkındaki görüşlerini duymak için sabırsızlandığını söyledi.

Türkiye’ye en kısa zamanda gelmek istediğini söyleyen oyuncu, Türk hayranları tarafından çok sevildiğini hissedebildiğini dile getirdi. Khan, ‘Sosyal hesaplarıma her baktığımda benim için güzel sözlerinizi görüyorum. Size ne kadar teşekkür etsem az. Her zaman bana karşı olan iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Türkiye’ye beni çok davet ediyorsunuz, bende gelmeyi çok istiyorum. En kıza zamanda gelmek için uğraşıyorum. Türkiye’ye gelip sizinle tanışmak için sabırsızlanıyorum. Filmi umarın beğenirsiniz.’ açıklamasını yaptı.
Yönetmen koltuğunda Nitesh Tiwari'nin oturduğu filmin yapımcılığını AAmir Khan ve Kiran Rao üstlendi.

Gerçek bir hikayeden hazırlanan filmin başrollerinde Khan'la birlikte Saakshi Tanwar, Fatima Sana Shaikh, Sanya Malhotra ve Zaira Wasim bulunuyor.