48. İstanbul Müzik Festivali Eylülde Dijital Programıyla Tüm Türkiye’de

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen İstanbul Müzik Festivali'nin bu yıl 48.si düzenleniyor. Festival, 18 Eylül - 5 Ekim tarihleri arasında dijital ortamda müzikseverlerle buluşuyor.

48. İstanbul Müzik Festivali Eylülde Dijital Programıyla Tüm Türkiye’de

48. İstanbul Müzik Festivali Eylülde Dijital Programıyla Tüm Türkiye’de

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteğiyle düzenlenen 48. İstanbul Müzik Festivali, 18 Eylül - 5 Ekim 2020 tarihleri arasında Türkiye’nin dört bir yanındaki müzikseverlerle dijital ortamda buluşmaya hazırlanıyor. Bu yıla özel olarak, programındaki tüm konserlerin çevrimiçi yayımlanacağı festival, online.iksv.org adresinden takip edilebilecek. 

Festival kapsamında, 18 Eylül’den itibaren her gün yeni bir konser erişime açılacak ve konserlere 30 gün süreyle ulaşılabilecek. İzleyiciler bilet satın aldıkları konserleri, izlemeye başladıktan sonra 7 gün boyunca görüntüleyebilecek.

20 TL Bilet, 250 TL Kombine

Profesyonel ekipler tarafından, yüksek görüntü ve ses kalitesiyle kaydedilen konserlerin her biri, 20 TL bilet fiyatıyla satışa sunulacak. Çevrimiçi konserlerin tamamı, fiyatı 250 TL olan kombine biletle de izlenebilecek. Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden konserlere erişilebilecek. Festival biletleri 4 Eylül Cuma günü 10.30’dan itibaren, biletix.com internet sitesi üzerinden satışa sunulacak.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR