Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak Günlük Burç Yorumları (31 Aralık Salı)

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik...

31.12.2019-11:36 - (Son Güncelleme: 31.12.2019-17:23)

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik...

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; yılın son gününde içten içe bir duygusallık hissedebilirsin fakat sezgilerin de çok güçlü olduğundan doğru kararları alabileceksin. Yeni yıla daha özgürce ve kendi sınırlarını çizerek girmeyi düşünebilirsin.  Ancak iş ve sosyal hayatındaki kutlamalara katılmayı da tercih edeceksin gibi görünüyor.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; yeni yıl öncesi hayallerini gerçeğe dönüştürmek için gösterdiğin çabayı sorgulayabilir, aynı düşünceyi paylaştığın kişi ve gruplarla bir araya gelmekten keyif alabilirsin. Yılbaşı gecesinde sevdiklerin ve arkadaşlarınla beraber olman seni motive edecek.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; yeni yıla kalabalık bir ortamda girebilir, etrafında iş ve sosyal hayatından tanıdığın kişiler olabilir. Bugün biraz duygusallaşabilir, aileni ihmal ettiğini düşünerek onlara da zaman ayırabilirsin. Yaptığın program biraz pahalıya çıksa da ekonomik destekler alabileceksin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; hesapta olmasa da yakın ilişki de olduğun kişilerin vesilesiyle yılbaşında sosyalleşebilirsin. Sabah saatlerinden itibaren sosyal medyada çok aktif olabilir, duygu ve hayallerini paylaşabilirsin. Hem sezgilerinin çok güçlü olduğu hem de hassasiyetinin arttığı bir gün olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; yeni yıl üzeri uğraşman gereken birçok gündelik iş olabilir. Gün boyunca son dakika alışverişi ve programlarla uğraşabilir, ofis partilerine katılabilirsin. Bu seneyle ilgili bir değerlendirme yapsan da akışta kalıp anın tadını çıkarmaya çalışacaksın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün tüm tekliflere açıksın. Yılbaşı gecesi için program yapmamış olsan da eşin dostun arayarak seni bir yerlere çağırabilir ve sevdiklerinle bir araya gelebilirsin. Karşındakilerle empati kurabilir, onların istek ve ihtiyaçlarını yerine getirmeye çalışabilirsin.

Son Dakika Kadın Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR