Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak Günlük Burç Yorumları (30 Aralık Pazartesi)

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik...

30.12.2019-14:28 - (Son Güncelleme: 30.12.2019-14:19)

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik...

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün maddi olarak biraz zorlanabilirsin. İstediğin akıcılıkta ilerleme kaydedemeyebilir zaman zaman senin kontrolün dışında oluşacak küçük engellerle karşılaşabilirsin. Akşam saatlerinde ise kendi iç dünyana çekilebilir veya sana ihtiyacı olan insanlara yardım edebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; yakın ilişkide olduğun kişilerle anlaşmazlığa düşebilir, seni manipüle ettiklerini düşünebilirsin. Ortaklıkların veya iş birliklerinle ilgili çözüme ulaşması gereken konularda inatlaşmak iki tarafı da engelleyebilir. Günün ilerleyen saatlerinde ise sanatsal faaliyetlere, yardım amaçlı düzenlenen organizasyonlara katılabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün farklı görüşler alabilir ve hayata bakış açını değiştirebilirsin. Evde ya da çalışma ortamında tartışmacı olmamaya dikkat etmelisin. Akşam saatlerinden itibaren şartları daha rahat öngörebilir ve yönetebilir durumda olacaksın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün hem duygusal hem de parasal konular seni biraz yıpratabilir. Özellikle sabah saatlerinde sevdiklerinle bağ kurmakta zorlanabilir, duygusal açıdan tatminsizlik hissedebilirsin. Neyse ki günün ilerleyen saatlerinde fikirsel olarak daha kabullenici olacaksın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; sabah saatlerinden itibaren ikili ilişkilerinde fikir birliğine varmakta zorluk çekebilirsin. Evin tadilat ve düzeni gibi konularda başkalarına bağımlı olmak can sıkıcı olabilir. Akşam saatlerinden itibaren değişen dinamikler hem duygusal hem maddi konuları gündemine getirebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; çalışma arkadaşlarınla iyi bir ekip çalışması içerisinde olabilir, kendini gruplar içerisinde gösterme imkânı bulabilirsin. Yakın akrabalarınla ilişkilerinde de ufak sorunlar oluşabilir. Ancak ilerleyen saatlerde uyum ve denge gerektiren konular gündeminde daha fazla yer alacaktır.

Son Dakika Kadın Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR