Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Günlük Burç Yorumları (26 Mart Perşembe)

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik...

26.03.2020-08:40 - (Son Güncelleme: 26.03.2020-08:14)Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Günlük Burç Yorumları (26 Mart Perşembe)

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik...

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne çıkar çatışmaları içerisinde olan fırsatçılarla mücadele ederek başlayabilirsin. İçinden gelen enerji ve öfke tartışmalara girmene sebep olabilir. Akşam saatlerinde güven ve huzura olan ihtiyacın artabilir, risk almaktan korkabilir, geleceği düşünerek harcamalarını azaltabilir, yeni adımlar atmaya kendini hazır hissetmeyebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; günün ilk saatlerinde kendini saklayarak ortalığa çıkmak istemeyebilirsin; fakat kulislere katılabilir, kulağına gelen yeni dedikodulara üzerine konuşabilir, sosyal medya paylaşımlarına öfkelenebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde Ay’ ın burcuna geçiş yapması seni de harekete geçmeye zorlayabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; birkaç gündür süregelen yüksek enerji ve hareketlilik yerini küçük krizlere, duygusal çekişmelere bırakabilir ve gelecekle ilgili endişelerin artabilir. Daha sonra; özellikle maddi konular kafanı meşgul etmeye başlayabilir, birikim yapmanın önemini anlayabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; üzerinde çok büyük baskı hissedebilir, ailen için öne çıkıp risk alabilirsin. Yakın ilişki de olduğun insanların çıkarcı tavırları ve düşmanlıkları gerginlik yaşamanıza sebep olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde maddi kaygıların artabilir, kendini güvende hissetmekte zorlanabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; günün ilk saatlerinde hem duygusal hem de fiziksel bir hareketlilik yaşayabilir, etrafındaki kişilerle sözlü tartışmalara girebilir, kimsenin sana akıl vermesine müsaade etmeyebilirsin. Öğleden sonra ise güçlü rakiplerin devreye girmesiyle gerek sosyal gerekse iş hayatınla ilgili endişe ve baskı hissedebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; güne öfkeli ve telaşlı bir başlangıç yapabilirsin. Harcama ve kazanç dengenin bozulmasından gerginlikler yaşamana neden olabilir. Fırsatçılar ve çıkarcılar gözüne iyice batmaya başlayabilir. Günün ikinci yarısında görüşlerini değiştirmeye karşı direnç göstererek her şeyi olduğu gibi muhafaza etmeye çalışabilirsin.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR