Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Günlük Burç Yorumları (24 Mart Salı)

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik...

24.03.2020-09:28 - (Son Güncelleme: 24.03.2020-09:04)Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Günlük Burç Yorumları (24 Mart Salı)

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik...

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; burcunda senede bir kez gerçekleşen Yeni Ayın enerjisiyle önümüzdeki günlerde girişimlerde bulunabilir, hayatına yepyeni başlangıçlar katabilir, yeni bir döneme girebilirsin. Son günlerde yaşanan can sıkıcı olaylar yerini yeni umutlara ve hayatını ilgilendiren konularda cesaret bulmana bırakabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; ülke olarak zor zamanlardan geçilen bu dönemde senin de herkes gibi kendini arınmış hissetmeye ihtiyacın var. Fakat bu Yeni Aydan dolayı önce kendi içine dönmeyi tercih edebilirsin. Bilinçaltında seni rahatsız eden konularla yüzleşebilir, düşmanlarının farkına varabilir ve cesaret toplamaya çalışabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; senin gibi sosyal ve sürekli hareket halinde olmayı seven biri için bu süreç çok zorlu olabilir; fakat Yeni Ayın enerjisi içinin kıpır kıpır olmasına neden olabilir. Hala istediğin kadar topluluklar içinde olamasan bile seni mutlu edecek uğraşlar bulabilirsin. Hayatına yeni hedefler koyabilir, farklı ufuklara yelken açacak cesareti içinde bulabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; evinde, yakınlarınla beraber olmayı sevsen bile dış dünyadan kopmaman gereken bir süreçte olduğunun farkına varabilirsin. Yeni bir işe başvurabilir veya farklı pozisyonlarda görevler alabilirsin. Sosyal hayatında da yeni başlangıçlar yapabilir; hatta taşınmayı bile planlayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; maddi manevi krizlerle geçirdiğin uzun bir sürecin ardından sosyal medya fenomeni olarak çıkabilirsin. Görüş ve inançlarınla alakalı yeni bir dönem başlayabilir, olaylara ve hayata farklı bir bakış açısı geliştirebilirsin; fakat kendini fazla cesur bir dille ifade etmen ve kimseye danışmadan harekete geçmen yeni krizler doğurabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; son günlerde uyarıları dikkate alarak mümkün olduğunca kadar karşındaki kişileri düşünerek hareket etmiş olabilirsin; fakat şimdi işin maddi boyutuna gelindiği için liderliği ele alman gerekebilir. Her ne kadar bu önderlik krize girmene neden olsa da elini taşın altına sokacak cesarete ve soğukkanlılığa sahip olabilirsin.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR