Kısa Süre Önce Evlenen Taner Ölmez – Ece Çeşmioğlu Çifti Bebek Bekliyor

Bir süredir gözlerden uzak birliktelik yaşayan Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu çifti, geçtiğimiz Haziran ayında evlenmişti. Ünlü çift bebek beklediklerini sosyal medya hesaplarından duyurdu.

14.10.2021-15:33 - (Son Güncelleme: 14.10.2021-15:33)

Geçtiğimiz haziran ayında dünya evine giren Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu, bebek beklediklerini sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşım ile duyurdu. Güzel haberi paylaşan çifte takipçileriden tebrik mesajları yağdı.

MUCİZE DOKTOR TANER ÖLMEZ BABA OLUYOR

Mucize doktor dizisi ile ses getiren Taner Ölmez, dizi final yapar yapmaz bir süredir beraber olduğu Ecen Çeşmioğlu ile dünya evine girdi. Sade bir düğünle evlenen gözde çift, kısa bir süre önce müjdeli haberi sevenleri ile paylaştı. Ünlü çift yakın zamanda anne ve baba olacaklarını belirtti. 

Taner Ölmez baba oluyor

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTILAR

TV100’ de yer alan habere göre genç çift anne baba olmaya hazırlanıyor. Sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşan Ceşmioğlu’nun karnının büyümesi, takipçilerinin gözünden kaçmadı. Düğün öncesi muhabirlerle sohbet eden ve sevgilisini gelinliğin içinde ilk kez gördüğünü belirten Taner Ölmez, "Çok heyecanlıyım." demişti.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal