Kardeşlerim yeni bölüm bugün var mı, saat kaçta, hangi gün yayınlanıyor?

ATV’nin sevilen dizisi Kardeşlerim’in ne zaman yayınlandığı bir çok kişinin merak ettiği konular arasında yer alıyor. Peki Kardeşlerim yeni bölüm bugün var mı, saat kaçta, hangi gün yayınlanıyor? Konu hakkında merak edilenler haberimizde...

14.05.2022-17:33 - (Son Güncelleme: 14.05.2022-17:33)Kardeşlerim yeni bölüm bugün var mı, saat kaçta, hangi gün yayınlanıyor?

Kış mevsiminde ATV’de yayın hayatına başlayan Kardeşlerim dizisi kısa süre milyonlarca kişilik bir hayran kitlesi kazanmayı başardı. Her hafta Cumartesi günü ATV ekranlarında izleyenlerle buluşan Kardeşlerim dizisinin yeni bölümünün bu akşam olup olmadığını merak eden dizinin hayranları arama motorları üzerinden ‘’Kardeşlerim yeni bölüm bugün var mı, saat kaçta, hangi gün yayınlanıyor?’’ sorusuyla araştırmalarına devam ediyor.

Kardeşlerim yeni bölüm bugün var mı, saat kaçta, hangi gün yayınlanıyor?

ATV’de yayınlanan Kardeşlerim dizisi kısa sürede yakaladığı yüksek reyting oranlarıyla uzun soluklu bir dizi olacağının sinyallerini veriyor. Yeni sezonunun olacağına kesin gözüyle bakılan dizinin ne zaman ve saat kaçta ekranlara geldiği ise dizinin hayranlarını oldukça ilgilendiriyor.

ATV Kardeşlerim

Kardeşlerim dizisinin yeni bölümü 14 Mayıs 2022 Cumartesi günü saat 20.20’de ATV ekranlarında izleyenlerle buluşacak.

Başrollerinde Celil Nalçakan, Halil Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk’un yer aldığı Kardeşlerim dizisinde 4 kardeşin yaşadığı vahim olay sonucunda hayata karşı direniş hikayesini konu ediniyor. Dizinin yapımcılığını NG Medya, yönetmenliği Serkan Birinci ve senaristliğini ise Gül Abus Semerci üstleniyor. 

Kürşat Muratcan Kılıç.
kursat@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal